CZEGO NIE WIDAĆ W CIEMNOŚCIACH?
Świetlna gra miejska
2-4 osoby
Drużyny
Limit
Czas
Miejsce
Co potrzebne?
Limit drużyn: 12 (decyduje kolejność zgłoszeń)
Sobota, 29.06,
22.00-23.00
Stary Rynek
Smartfon z opcją odczytywania fotokodów
Stwórz własną załogę i dołącz do rozgrywki jako Łowca Światła. Zbadaj źródło nieznanej potęgi i zmierz się z tym, czego nie widać w ciemnościach.
XXVIII wiek, daleka przestrzeń kosmiczna.
Coraz bliższy jest kres świata jaki znamy, resztki ludzkości przemierzają nieznaną przestrzeń kosmiczną, próbując uciec przed trwającą od blisko 800 lat zarazą Ciemności, która ogarnęła prawie całą galaktykę. Ludzie stłoczeni na pokładach kilku wielkich statków, zwanych Luminarami, strzegą resztek światła i szukają nowego domu, żeglując w podmuchach fotonowego wiatru.


Z mrocznej pustki porzuconego świata dotarł do nich niespodziewany sygnał – potężna wiązka światła przecięła otaczający wszystkich mrok. Grupa śmiałków postanowiła wyruszyć w nieznane, by zbadać źródło owego sygnału. Zostali nazwani mianem, które kiedyś budziło strach i zachwyt, zostali Łowcami Światła!


Gra zbudowana jest w uniwersum Łowców Światła, świecie w którym Ciemność zaczęła pochłaniać kosmos, a samo światło stało się walutą. Dotychczas odbyło się 5 gier miejskich osadzonych w tej opowieści, jednakże znajomość wcześniejszych wydarzeń nie jest konieczna, by wziąć udział w grze.Partner
Miasto Ł
Limit drużyn na tę grę jest wyczerpany. Spróbuj zapisać się na inne gry.
MIEJSCE GRY
STARY RYNEK

w Łodzi
Made on
Tilda