OSTATNI PROMYK NADZIEI
Dźwiękowa gra miejska
2 osoby
Drużyny
Limit
Czas
Miejsce
Co potrzebne?
Limit drużyn: 20 (decyduje kolejność zgłoszeń)
Sobota, 29.06
19.00-21.00
Plac Wolności (przy wejściu do Dętki)
smartfon z aplikacją Messenger (tą od Facebooka)
Daj szansę ludzkości na nowe życie i wspomóż projekt "Ostatni promień nadziei"!
Dołącz do zespołu zbieraczy danych i nawiąż łączność z superkomputerem Foton 4000.
Pierwsze dekady od momentu gdy zgasły ostatnie wielkie światła były okresem, w którym ludzkość stoczyła się po równi pochyłej w otchłań chaosu i bezprawia. W świecie pozbawionym standardów cywilizacji sprzed zaciemnienia jedynym prawem stała się walka o najcenniejszy surowiec na ziemi.

Musiało minąć wiele lat nim plemienne struktury zaczęły łączyć się i tworzyć prymitywne organizmy państwowe. Z czasem pozostała na ziemi ludzkość zaczęła myśleć o tym czy da się coś zrobić z wszechogarniającym mrokiem i co było przyczyną. Podjęto więc decyzję by skierować bezcenne zasoby na powołanie projektu "Ostatni promień nadziei". Jego celem było opracowanie rozwiązania problemu wielkiego mroku. Nie było to jednak łatwe...

Lata walki o przetrwanie spowodowały, że życie naukowca stało się luksusem, na który nikogo nie było stać. Pozostali jedynie inżynierowie, których zadaniem było raczej naprawianie lub adaptowanie pozostałych na ziemi maszyn do nowych warunków. Dlatego też powstał Foton 4000 ostatni - superkomputer na ziemi obdarzony sztuczną inteligencją naukowca. Jego elektroniczny umysł, który powstał z elektronicznych resztek odnalezionych w ruinach dawnych laboratoriów napotykał jednak na szeregu błędów. Błędów, które wynikają z braku danych... Danych, których zdobycie jest kluczowe dla dalszej pracy ostatniego elektronicznego wielkiego umysłu.

Dołącz do zespołu zbieraczy danych i nawiąż łączność z superkomputerem Foton 4000. Daj szansę ludzkości na nowe życie i wspomóż projekt "Ostatni promień nadziei"!

Partner
Fabryka Sztuki
Zapisz się
wpisz nazwę...
wpisz e-mail
Ile osób?
MIEJSCE GRY
PLAC WOLNOŚCI

Przy wejściu do dętki
Made on
Tilda